Gümüş Desen Tekstil

Gümüş Desen Tekstil LTD. ŞTİ. 1999 yılında 3500m2 kapalı alan üzerine kurulmuştur. Firmamızın hedefi Aydın, Denizli, İzmir, Muğla ve Antalya Bölgelerinde imalat yapan konfeksiyon firmalarına kumaş tedariki yapmaktır.

Büyük oranda bu hedeflerini tutturmuş olup her geçen gün kaliteden ödün vermeyerek üretimini buna göre yapmaktadır. Bu üretimler; triko ip alıp ham kumaş yaptırarak, doğrudan ham kumaş satışı olduğu gibi, müşterimizin talep ve istekleri doğrultusunda fason kumaş boyaması veya kumaş imalatı çerçevesinde olmaktadır.

Aydın da irili ufaklı 40’ın üzerinde konfeksiyon atölyeleri bulunmaktadır. Bu müşterilerimizin çoğunluğuna tarafımızdan kumaş temin edilmektedir. Tekstilde büyük yol katetmiş olan denizli iline ve İzmir ilinde de bulunan iç piyasa ve ihracat yapan firmalara da kumaş satmanın hazzını yaşıyoruz.

Ülkemizde yaşanan ekonomik krizlerden en büyük etkilenen sektörlerden birisi de tekstil sektörü olmuştur. Bu krizden asgari zarar görmemiz için müşterimizle birlikte ortak hareket ederek, katma değeri yüksek olan en iyi kumaşı en uygun maliyetle en kısa zamanda nasıl üreteceğimizin hesaplarını yaparak ticaretimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Teknolojisi, yönetim şekli, beşeri ilişkileri ve mutlu çalışanları ile kaliteyi hedef edinmiş tanınmış bir şirket olmak.

Misyonumuz

- “Önce insan “ prensibiyle hareket ederek diğer firmalara da öncü olmak,
- Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak,
- Toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmek,
- Bilgi ve tecrübeyi, insana yatırım yaparak, ileri teknolojiden faydalanarak modern yönetimi yakalamak,
- Düşük maliyetlerle kaliteli üretimi gerçekleştirerek sektörde öncü olmak